Bu site, Eco Etiket San. Mat. Tic. Ltd. Şti. İstabul ofisinden kontrol edilmektedir. Zeren's Universe bir Eco Etiket kuruluşudur.

 

Taraflara yüklenecek yasal sorumluluk ve güvenlik şartları aşağıda belirtilmiştir. Zeren's Universe gizlilik politikası içeriğini dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Zeren's Universe web sayfasını ziyaret etmeye başladığınız andan itibaren belirtilen şartlara kasıtlı ya da kasıtsız olarak uyulmaması halinde eco , ilgili kişi veya kişiler hakkında her türlü kanuni hakkını saklı tutar.

 

Zeren's Universe web sitesinde kullanılan her türlü tasarım ve yazılım hakkı Zeren's Universe'e aittir. İzinli yada izinsiz hiçbir şekilde geçici ya da kalıcı olarak çoğaltılamaz veya kopyalanamaz.

 

Zeren's Universe web sayfasının sorunsuz bir şekilde çalışmasını engelleyici ya da web sayfasına zarar verici herhangi bir faaliyette bulunulamaz.

 

Zeren's Universe web sayfasında kullanılan bilgi ve içeriklere virüs veya herhangi bir zararlı yazılımla zarar verilemez.

 

Zeren's Universe web sayfasında bulunan içerikler herhangi bir fikri mülkiyet hakkını, telif hakkını, alameti farikayı (ticari marka) veya diğer mülkiyet ilanlarını ve bildirimlerini Zeren's Universe'ün izni olmadan kopyalayamaz veya değiştiremez.

 

Yasal durumlar haricinde Zeren's Universe web sayfasında belirtilen elektronik posta (e-mail) adreslerinin mail listelerine kaydı, sitelerde bulunan mevcut elektronik formların amacı dışında kullanılması kesinlikle yasaktır.